Hizmetlerimiz

Gümrük Hizmetleri

GTIP Kod Tespiti

Dis Ticaretin temeli olan gümrükleme safhasinda önemli olan ürünü dogru sekilde beyan etmektir. Dogru beyan dogru Gümrük Tarife Istatistik Pozisyon numarasinin belirlenmesi ile baslar. Eger gönderinize ait GTIP kodu dogru beyan etmemisseniz bu sadece Kazakistan Rusya açisindan degil pek çok ülke açisindan ihracatta ve ithalatta büyüksorunlar yasamaniza neden olabilir.

Vergi ve Gümrük Masraflari Hesaplamasi

Belirlenen GTIP kodunuz ile beraber Kazakistan,Rusya Federasyonu gümrük sisteminde ilgili koda uygulanan vergi oranlari, alt-üst limitler ve kotalar tespit edilir ve göndereceginiz ürün miktarina göre olusacak tüm gümrük vergisi ve diger gümrük masraflariniz yazilimini kendimizin olusturdugu lojistik takip sisteminde program üzerinden hesaplanarak gönderiniz öncesinde dogru maliyetleri elde etmeniz saglanir.

Sertifika & Izin Belgesi

Gümrükleme islemlerinde Kazakistan Rusya Federasyonu Gümrük Kanunu'nca belirlenen çesitli kalite, saglik, uygunluk ve izin evraklariniz tarafimizdan belirlenerek, talebiniz dogrultusunda çikartilabilinmektedir.

Ithalat ve Ihracat Aracilik

Kapi teslim olarak yapilan gönderilerde yada ihracat ve ithalatin detayli islemleri ile zaman kaybi yasamak istemeyen müsterilerimiz için kontrat kapsaminda dis ticaret araciligi hizmeti vermekteyiz.

Gümrük Hizmetleri

Lojistik sadece dis ticaretin degil tasimaninda tüm fonksiyonlari ile dogru bir sekilde kullanilmasi ile basariya ulasmaktadir. Bu çerçevede müsterilerimizin talepleri dogrultusunda zaman-fiyat avantajli uluslararasi tasima komisyonculugu hizmetlerimizi tasimanin pek çok türünde sunabilmekteyiz.

Karayolu Tasimaciligi

Türk ve yabanci nakliyeci portföyümüz ile kapidan kapiya her türlü TIR tedarik hizmeti.

Havayolu Tasimaciligi

Anlasmali IATA'li havayolu sirketi ile düzenli parsiyel servis hizmeti ile beraber uçak kiralama ve forwarding.

Denizyolu Tasimaciligi

Konteyner tedarik ve düzenli denizyolu nakliye servisi.